MAP

Strana - 1

Zobrazit po: 8 - 16 - 24 -

20. 09. 2009

"Malohontu srdce dáme, o rozvoj sa postaráme"

Slovensko (Banskobystrický kraj)

MAS Malohont, MAS-PM, MAS Podhostýnska a Moravská cesta (Litovelsko-Pomoraví) společně v letech 2009 - 2012 připravily a řeší mezinárodní projekt spolupráce "Kroje našich krajů".

Místní akční skupina (MAS) MALOHONT je partnerství zástupců veřejného, soukromného a občanského sektoru, které působí na území 39 obcí. Spojuje různé lidi a subjekty s různými zájmy, kteří žijí na jednom území a společnými silami se chtějí podílet na jeho rozvoji. Území MAS vzniklo spojení 3 sousedících mikroregionů (Rimava a Rimavica, Sinec - Kokavsko a Teplý Vrch) a rozprostírá se ve východní části Banskobystrického samosprávného kraje, na území okresů Rimavská Sobota a Poltár. Převážná část území MAS patřila do 18. století do historického regionu Malohont.

www.malohont.sk

deneme

03. 01. 2010

Zlínský kraj

Spolupracujeme také se sousedící MAS 70-480 Podhostýnska. V letech 2009 - 2012 jsme připravovali a společně řešíme dva projekty spolupráce: "Kraj pod Hostýnem ožívá - Včasné informace, zázemí a propagace pro společenské akce" a "Kroje našich krajů".

Místní akční skupina Podhostýnska, o.s., sdružuje členy z území Mikroregionu Podhostýnsko, které tvoří obce: Bystřice pod Hostýnem (včetně místních 700-505 částí Bílavsko, Hlinsko pod Hostýnem, Sovadina a Rychlov), dále obce Blazice, Brusné, Chomýž, Chvalčov, Jankovice, Komárno, Loukov (včetně místní části Libosváry), Mrlínek, Osíčko, Podhradní Lhota, Rajnochovice, Rusava, Slavkov pod Hostýnem, C4090-452 Vítonice, Držková a Hošťálková. Jedná se celkem o území 17 samosprávných obcí a 5 místních částí.

K založení došlo 30. června 2006, kdy se uskutečnila ustavující schůze občanského sdružení Místní akční skupina Podhostýnska. C2090-540

www.mas-podhostynska.cz http://www.itexamdumps.com/

Olomoucký kraj

MAS Moravská cesta a MAS-PM v letech 2010 – 2012 spolu připravovaly a řeší dva projekty spolupráce: „Kroje našich krajů“ a „Nová energie pro regionální značku“.

MAS Moravská cesta (Litovelsko-Pomoraví), o.s., je subjektem, který vznikl v roce 2005 jako místní partnerství podnikatelů, obcí a neziskových organizací. Část území je tvořena Bouzovkou vrchovinou, zbývající část území tvoří tradiční zemědělská oblast Haná a území lužních lesů v CHKO Litovelské Pomoraví.

www.moravska-cesta.cz

Zlínský kraj

MAS Hříběcí hory a MAS-PM společně v letech 2010 – 2012 připravovaly a řešily projekt spolupráce „Po formanských stezkách – Křížem krážem Moštěnkou a Hříběcími horami“.

Region MAS Hříběcí hory byla založena v roce 2005 a nachází se v jihozápadní části okresu Kroměříž na území Dobrovolného svazku obcí Koryčanska, Zdounecka a Mikroregionu Morkovsko. Působí na území 22 obcí.

www.hribecihory.cz

Moravskoslezský kraj

MAS Regionu Poodří, MAS-PM a dalších pět moravských MAS připravovaly a řešily v letech 2009 - 2011 projekt spolupráce „Moravské a slezské ovocné stezky“.

MAS Regionu Poodří působí na území členských obcí Regionu Poodří a města Studénky, část regionu spadá do katastrálního území Chráněné krajinné oblasti Poodří a je součástí soustavyNATURA 2000. Oblast je zajímavá krajinářskými hodnotami a také mnohými kulturními památkami.

www.mas.regionpoodri.cz

20. 09. 2009

Smlouva podepsána v roce 2008.

Aktéři MAS - PM a MAS Střední Povltaví se setkali v jižních Čechách díky projektu "Výměna zkušeností ve středu Moravy" (POV MMR 2008), který společně realizovali DSO MR Holešovsko Wedding Guests Dresses jako žadatel a DSO MR Moštěnka a DSO MR Lipensko jako partneři.

V roce 2009 jsme rádi na území MAS - PM přivítali na 2 denní návštěvě zástupce MAS Střední Povltaví.

Moravskoslezský kraj

Smlouva podepsána v roce 2007.

Společně s MAS Nízký Jeseník a MAS Společná cesta podávala MAS - PM projekt "Za poznáním přírodních, kulturních a historických zajímavostí partnerských regionů" do PRV IV. 2. 1. Realizace projektů Spolupráce. Tento projekt byl bohužel neúspěšný.

Společně s MAS NJ, MAS Malohont a MAS Terchovská dolina podávala v roce 2008 MAS - PM projekt "Náš živý venkov - rozvoj partnerství moravských a slovenských regionů" do OP LZZ 5. 1. Mezinárodní spolupráce.

V roce 2009 - 2012 MAS Nízký Jeseník a MAS-PM spolu s dalším MAS připravovaly a realizovaly dva projekty spolupráce: "Společně a každý zvlášť po stezkách" a "Moravské a slezské ovocné stezky".

www.mas-njesenik.cz

Jihomoravský kraj

Smlouva podepsána v roce 2007.

Společně s MAS Společná cesta a MAS Nízký Jeseník podávala v roce 2008 MAS - PM projekt do PRV IV. 2. 1. Realizace projektů spolupráce. C4090-958 Tento projekt byl zaměřený na podporu propagace jednotlivých regionů a zmapování kulturních památek v regionech. Bohužel tento projekt nebyl úspěšný.

MAS - PM a SMARV, o.p.s. spolupracovali v roce 400-101 2008 s aktéry venkova z mikroregionu Větrník (část 70-460 MAS SC) na projektech vzdělávání (PRV III. 3. 1.) a obdobná akce se realizuje i v letošním roce 2009.

V letech 2009 - 2011 připřavovaly a realizovaly MAS - PM společně s MAS Společná cesta a MAS Nízký Jeseník projekt zaměřený na vybudování pěších tras a hippostezek - "Společně a každý zvlášť po stezkách". http://www.itexamsuccess.com/

www.spolecnacesta.cz

20. 09. 2009

PolskoRolex Vintage-Models Replica (Opolské vodvodství)

PodepsánaCorum Admirals Cup Replica Watches partnerská smlouva.

V současné době spolupracují na dvouRolex Day Date Replica projektech v OP Přeshraniční spolupráce Česko - Polsko, DSO Mikroregionu Replica Breguet watches Moštěnka a Gmina Rudniki (jedna z šesti obcí regionu LGD GP)

Strana - 1